Podziękowania dla Rady Rodziców💗

 

Trochę czasu już upłynęło od prezentów, które sprawili naszym przedszkolakom Rodzice i Przyjaciele Szkoły.😍

Chcieliśmy podziękować za ten dar serca osobiście, ale przerwa w szkole niestety przedłuża się, więc postanowiliśmy zrobić to wirtualnie.

 

Zapewne pamiętacie nasz wpis z dnia 19 lutego kiedy to obiecywaliśmy szczegóły akcji jaką przeprowadziła nasza Rada Rodziców z panem Jarosławem Żakowskim i panią Natalią Węsierską na czele.

Tyle radości!!😍🤗

Zmobilizowali oni wielu przyjaciół szkoły i dzięki ich hojności udało się nam wyposażyć kolejny oddział przedszkolny w nowe meble. Otrzymaliśmy też zabawki .

 

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc, życzliwość i WIELKIE SERCE 💗

 

💕Pragniemy podziękować paniom Aleksandrze Miłaszewskiej, Magdalenie Kowalikowskiej, Julicie Pieczka, Katarzynie Januszewskiej, panom Arkadiuszowi Żakowskiemu , Piotrowi Łangowskiemu, Waldemarowi Ojdowskiemu, Danielowi Łangowskiemu, Rafałowi Ossowskiemu, Jarosławowi Krieger, Janowi Brunke , Sławomirowi Szeflerowi, Kowalstwu Artystycznemu Wojciecha Pestki, Mariuszowi Sikorskiemu, Arturowi Ferlin, Radosławowi Stoltmannowi, Marcinowi Kołodziejczak, Maciejowi Samelter, Damianowi Sawickiemu, Henrykowi Szmaglińskiemu, Pawłowi Bryle, Romanowi Spitzka, Jarosławowi Muchowskiemu.

💕No i oczywiście pani Natalii Węsierskiej i panu Jarosławowi Żakowskiemu za koordynację całego przedsięwzięcia.💕