Od 3 lutego 2020 r. nastąpiła zmiana terminu zajęć dodatkowych w naszej szkole.
Zachęcamy uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach!
lp | imię i nazwisko nauczyciela | nazwa zajęć | termin | uczniowie dla których zajęcia są przeznaczone |
1. | Maria Jaśtak | Kółko historyczne | piątek 7:45- 8:30 | klasa V |
2. | Danuta Szmaglińska | Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego | środa 14.30-15.15 | klasa VIII |
3. | Katarzyna Helisz | Kółko matematyczno – informatyczne | piątek 7.45 – 8.30 | klasa IV, V |
4. | Aneta Golimowska-Kobus | Zajęcia rozwijające kreatywność i ciekawość uczniów z biologii i chemii | piątek 14.30 – 15.15 | klasa VIII |
5. | Aneta Golimowska-Kobus | Kółko plastyczne | środa 13.30 – 14.20 | klasa V i chętni z pozostałych klas |
6. | Andrzej Skórczewski | Kółko informatyczne | środa 14:30-15:15 | Klasa VI, VII, chętni z pozostałych klas |
7. | Sławomira Kurs | Zajęcia rozwijające kreatywność z języka polskiego | poniedziałek
12.45-13.30 |
kl.III |
8. | Sławomira Kurs | Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki | czwartek
11.45-12.30 |
kl.III |
9. | Sławomira Kurs | Terapia pedagogiczna | wtorek
7.45- 8.30 |
kl.IV ( grupa I ) |
10. | Sławomira Kurs | Terapia pedagogiczna | wtorek
13.35- 14.20 |
kl.V, IV( grupa II) |
11. | Sławomira Kurs | Terapia pedagogiczna | poniedziałek
13.35- 14.20 |
kl.VI |
12. | Sławomira Kurs | Terapia pedagogiczna | środa
11.45-12.30 |
kl.III |
13. | Ewelina Ejsmont | Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki | środa
12.45-13.30 |
kl.I |
14. | Ewelina Ejsmont | Gimnastyka korekcyjna | środa 11.45-12.30
czwartek 11.45-12.30 |
kl. I |
15. | Lonski Bartłomiej | SKS | pon 9.35-10.20
czw 11.45-12.30 |
kl.0 |
16. | Wioletta Lackowska | Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki |
wtorek
13.35 – 14.20 |
klasa V |
17. | Wioletta Lackowska | Zajęcia rozwijające kreatywność
z matematyki |
poniedziałek
13.35 – 14.20 |
klasa VI |
18. | Wioletta Lackowska | Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki |
środa
7.45 – 8.30 |
klasa VIII |
19. | Wioletta Lackowska | Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki |
Środa
13.35 – 14.20 lub 14.30 – 15.15 |
klasa VIII |
20. | Judyta Stoltman | Kółko czytelnicze | wtorek
11:45- 12:30 |
klasa II |
21. | Dariusz Nowaczyk | SKS | wtorek 14.20 | klasy IV-VI |
22 | Dariusz Nowaczyk | SKS | środa 11.25 | klasy I-III |
23 | Emilia Piątek | kółko polonistyczne | środa 13.30
od 3.02. do egzaminów |
klasa VII |
24 | Emilia Piątek | kółko teatralne | czwartek 13.30 | klasa IV i V |