Z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi w naszej szkole odbył się ▶️ I Szkolny Konkurs „Matematyka na okrągło”◀️ Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej „Moje wyobrażenieliczby Pi” lub napisanie Pi-ematu.
W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8, którzy przygotowali rysunki lub plakaty przedstawiające wyobrażenie liczby Pi. Jedyną pracę przestrzenną – poduszkę oraz breloczki przedstawiające kaszubską liczbą Pi przygotował Nikodem Drewczyński z kl. 4. Nikt z uczniów nie napisał Pi-ematu.

Wyniki konkursu:
1 miejsce: Nikodem Drewczyńsk, kl. 4
2 miejsce Maja Piepiórka i Mikołaja Butza, kl. 4
3 miejsce Julia Bernaś, kl. 4

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomysłowość.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie.

Organizatorzy: K. Helisz, M. Krawczykiewicz