Nowa Cerkiew pobiegnie po medale w finale wojewódzkim

W dniu 26 marca na terenie lasku miejskiego w Chojnicach odbyły się Igrzyska Dzieci
 i Igrzyska Młodzieży Szkolnej na etapie powiatowym w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 13 zawodników, którzy udział w tych zawodach zapewnili sobie  dzięki zwycięstwą w czasie Jesiennych Biegów Ekologicznych w Swornychgaciach.  Zawody dla naszej szkoły były bardzo udane za sprawą bardzo dobrych startów naszych uczniów.

Awans na finał wojewódzki indywidualnie wywalczyli:

  • Radosław Gnaciński w roczniku 2008 i młodsi
  • Zuzanna Burczyk w roczniku 2003-2005
  • Kacper Fojuth w roczniku 2003-2005
  • Szymon Gnaciński w roczniku 2003-2005

Awans drużynowo wywalczyła męska reprezentacja naszej szkoły z rocznika 2003-2005 w składzie: Kacper Fojuth, Szymon Gnaciński, Mikołaj Lemanczyk, Krystain Pepliński, Bartosz Ojdowski.

5 kwietnia nasi biegacze wezmą udział w finale wojewódzkim w Człuchowie  organizowanym przez Pomorski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku.
Życzymy gradu medali w finale !!!

Naszą szkołę reprezentowali w zawodach powiatowych: Roksana Reszke, Radosław Gnaciński, Miłosz Ojdowski, Zuzanna Burczyk, Klaudia Kalinowska, Monika Solejewska, Agata Jaśtak, Julia Las, Kacper Fojuth, Szymon Gnaciński, Mikołaj Lemanczyk, Krystain Pepliński, Bartosz Ojdowski.