Przedświąteczne spotkanie ?

Na tydzień przed Wigilią uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoim rodzicom i przybyłym gościom Jasełka.

W występach brali udział uczniowie kilku klas – od oddziału przedszkolnego do gimnazjum, co sprawiło, że zarówno piosenki, jak i scenki teatralne cechowała różnorodność. Dzieci zaprezentowały talenty muzyczne śpiewając i akompaniując na dzwonkach. Po raz pierwszy mogliśmy również wysłuchać kolędy w wykonaniu uczennicy naszej szkoły – młodej skrzypaczki Basi Januszewskiej z klasy I.

Wszystkie występy, kolędy i pastorałki wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Podczas trwania występów w holu szkoły można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów. Cieszymy się, że wszystkie ozdoby znalazły nowych właścicieli, a dochód z kiermaszu pomoże w rehabilitacji Leosia.

Dziękujemy! ?