„Dary jesieni”

Jesień to zdecydowanie jedna z najpiękniejszy pór roku, która maluje nasze otoczenie odcieniami ciepłych kolorów. Jest to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jesień dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji. Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości tkwiący w naszych uczniach, zorganizowano w naszej szkole jesienny konkurs pt. „Dary Jesieni”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastyczno-przestrzennej wykorzystując przeróżne materiały przyrodnicze. Jak widać na załączonych zdjęciach wyobraźnia, kreatywność i talent naszych uczniów nie zna granic. 

W konkusie wzięło udział 34 uczniów. Wszystkie prace były przepiękne, unikatowe i ciekawe. Dlatego też komisja nie miała łatwego zadania. Autorzy prac zostali nagrodzeni upominkiem i dyplomem. 

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Podziękowania kierujemy również w stronę rodziców za zaangażowanie i pomoc przy tworzeniu tak pięknych prac. 

Wyniki konkursu: 

???? Marta Zalewska 

???? Hubert Hinc

???? Wojciech Grzelak 

???? Zuzanna Hohmann 

???? Piotr Grzelak 

???? Eryk Knop 

???? Zofia Przytarska

???? Artur Fojut 

???? Maria Krieger 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów!

➡️ https://fb.watch/ojtm6_iDJz/