Szkolny konkurs ,,Rodzinne zdjęcia odtwarzane po latach”

Zapraszamy do głosowania online, wszystkich uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych. Od 22 czerwca do 24 czerwca do godz. 24.00

Takie rodzinne zdjęcie odtworzone po wielu latach to wspaniała zabawa, ale także może być idealnym prezentem dla krewnych, by  pokazać im, jak na przestrzeni kilku, kilkunastu lat zmieniło się nowe pokolenie w  rodzinie.

Uczniowie wraz z rodzicami odtworzyli swoje zdjęcia rodzinne.Poszukali w domu dawnych zdjęć z dzieciństwa, na których byli sami lub z rodziną.  Przybrali pozę z dawnych lat i uwiecznili tą chwilę. Zwrócili uwagę na szczegóły (ubrania, przedmioty, wyraz twarzy, itd.)

A teraz pora na Was przyjaciół naszej szkoły. Pora na głosowanie online. Podobnie jak w konkursie na reprodukcję obrazu, teraz możecie zagłosować wpisując w komentarzu do posta numer zdjęcia, które Waszym zdaniem jest najlepiej odwzorowane. Powodzenia!