Poznajemy instrumenty muzyczne.

,,Na muzyce w przedszkolu jest nam bardzo wesoło.
Teraz zagra bęben, my idziemy wkoło.
Na muzyce w przedszkolu jest nam bardzo wesoło.
Teraz grają janczary, my biegamy wkoło.
Na muzyce w przedszkolu jest nam bardzo wesoło.
Teraz grają drewienka, my cwałujemy wkoło.
Na muzyce w przedszkolu jest nam bardzo wesoło.
Teraz grają drumle, my skaczemy wkoło.”

Zabawy z instrumentami muzycznymi okazały się dla naszych przedszkolaków niezwykle atrakcyjne. Wszystkie dzieci były zainteresowane zajęciami i chętnie w nich uczestniczyły. Najpierw poznawaliśmy nazwy instrumentów, później były zagadki tematyczne, a na koniec najprzyjemniejsze, czyli gra na instrumentach. W naszej sali zrobiło się bardzo głośno, ale dzieciom to nie przeszkadzało i chętnie tworzyły muzykę. Miały okazję posłuchać jak pani Ewa gra na akordeonie i pani Martyna na gitarze. Na koniec była wspólna zabawa i tańce.