Sukcesy muzyczne馃幎

W ostatnim czasie uczniowie naszej szko艂y wzi臋li udzia艂 w dw贸ch konkursach wokalnych.  Pierwszy to XVIII Wojew贸dzki Przegl膮d Piosenki Dzieciecej i M艂odzie偶owej „艢piewaj razem z nami” w Czersku, a drugi – Powiatowy Festiwal Piosenki Popularnej w Chojnickim Centrum Kultury zorganizowany przez SP w Paw艂owie. W obu konkursach nasi uczniowie odnie艣li sukcesy. W Czersku Zesp贸艂 Wokalny z klas IV-VI zaj膮艂 III miejsce, natomiast w Chojnicach uplasowa艂 si臋 na II miejscu! W obu przegl膮dach uczniowie, wykorzystuj膮c swoje zdolno艣ci wokalne,  a tak偶e umiej臋tno艣ci gry na dzwonkach chromatycznych i instrumentach perkusyjnych, zaprezentowali piosenk臋 „Motyle, chc臋 tylko tyle” z repertuaru zespo艂u Du偶e Dzieci. 

Ponadto w Festiwalu Piosenki Popularnej nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂a Zosia Szuca z klasy IV, kt贸ra pi臋knie interpretuj膮膰 utw贸r Margaret „Byle jak „wy艣piewa艂a” I miejsce, a tak偶e zesp贸艂 Czarne Diamenty (dziewcz臋ta z klasy VII), kt贸ry 艣piewaj膮c piosenk臋 „100” z repertuaru Filipa Laty zdoby艂 III miejsce w kategorii klas VII-VIII  i gimnazjum. 
SERDECZNE GRATULACJE!!!
 
(Poni偶ej kilka zdj臋膰 z konkurs贸w. Wi臋cej zdj臋膰 i nagra艅 pojawi si臋 na naszej stronie ju偶 wkr贸tce)