ZBIÓRKA NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT ,, PRZYTULISKO”

Tradycyjnie już na przełomie stycznia i lutego uczniowie naszej szkoły zorganizowali zbiórkę  na rzecz Schroniska dla Zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach. Akcję zbierania darów przeprowadzili wraz z opiekunem p. Ewą Gomółką,  uczniowie klasy  szóstej w składzie:  Malwina Ginter, Maja Szuca, Dominika Cupa, Małgorzata Ginter, Amelia Kozłowska, Weronika Czarnowska, Oliwia Jażdżewska, Agata Kalinowska oraz Klaudia Madej.

Uczennice przygotowały plakat informacyjny, a następnie przez ponad trzy tygodnie zbierały dary. Kolejny raz społeczność naszej szkoły nie pozostała obojętna na los zwierząt. Najbardziej w zbiórkę zaangażowali się nasi najmłodsi wychowankowie (od przedszkola po klasę czwartą).

Udało się zebrać ponad 64 kg karmy oraz rozmaite akcesoria, jak chociażby gryzaki, kołdry czy smycze.

Dziękujemy Wam drodzy uczniowie i rodzice za okazane wsparcie !!!!!!!