Uroczystości z okazji dnia Babci i Dziadka

23 stycznia w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z Dniem Babci i Dziadka.

Dzieci z przedszkola, zerówki oraz trzeciej klasy szkoły podstawowej przygotowały wiele atrakcji. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Wierszyki, piosenki, tańce na sali gimnastycznej,  to był tylko początek wspaniałego dnia spędzonego z seniorami. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Po wzruszeniach związanych z występami, dzieci zapraszały na poczęstunek do sal, gdzie na dziadków czekały również prezenty przygotowane własnoręcznie przez wnuki.

Choć styczeń to miesiąc zimowy, to przy takim dniu jak Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków każdemu zrobiło się cieplej na sercu. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości, dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.