Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Za nami rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gminnych Zawodach w Piłce Siatkowej. Jak co roku byliśmy gospodarzami tej zacnej imprezy. W tym roku rozgrywki rozpoczęliśmy już na początku roku 2019, aby zwycięzca miał więcej czasu na doszlifowanie umiejętności na zawody powiatowe.  W tym roku w kat. dziewcząt zgłosiły się szkoły z Silna, Nieżychowic, Kłodawy, Ostrowitego, Lichnów, Pawłowa, Ogorzelin i Nowa Cerkiew jako gospodarze. Turniej rozegraliśmy w dwóch grupach. Rozgrywki w kat dziewcząt wygrały uczennice z Ostrowitego. Nasza szkoła uplasowała się na czwartym miejscu. Dzień później chłopcy stanęli na polu walki. Do turnieju zgłosiło się sześć szkół – Ostrowite, Ogorzeliny, Pawłowo, Nieżychowice, Silno i Nowa Cerkiew. Turniej wygrali uczniowie z Silna zaś nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce.