Zachęcamy do głosowania!

Akademia talentów ENEA – GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! ??
Klikajcie, udostępniajcie, głosujcie na nas!?
https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/szkola-glosowanie?id=487932522&fbclid=IwAR3iJLPPh8kyzP3Fp1SgYIPey3SwdjOG_zGisps5TWoDYCIaRuNfgCkzXo4#vote 

Nasza szkoła została pozytywnie zakwalifikowana do finałowego etapu konkursu „Akademia talentów ENEA” w kategorii SPORT.

Prosimy Państwa o głosy. 

Walczymy o granty na realizację sportowych marzeń.

Opis projektu:

Wychowanie fizyczne na etapie wczesnoszkolnym jest ukierunkowane pod kątem zabawy i właśnie poprzez zabawę chcę rozruszać nasze dzieci. Wiek ten pokazuje że dziecko jest wszędzie, biega, skacze, poznaje ruch ciała. Aby nad tym zapanować, potrzebny jest nauczyciel wychowania fizycznego – człowiek, który może ich pokierować i pokazać inne formy ruchu niż tylko np. piłka nożna. Innowacja skierowana jest dla dzieci w zerówce w SP w Nowej Cerkwi. Uczęszcza tam 24 dzieci. Ja jako nauczyciel wychowania fizycznego zobowiązałem się napisać innowacje pod ich możliwości, którą będę realizował na dwóch długich przerwach 20 minutowych w tygodniu w poniedziałek i w środę tylko i wyłącznie na sali gimnastycznej. Treści programu są zgodne z celami głównymi i treściami nauczania zawartymi w podstawie programowej wychowania przedszkolnego (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 maja 2014 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego).

Klikajcie, udostępniajcie, głosujcie na nas!?
https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/szkola-glosowanie?id=487932522&fbclid=IwAR3iJLPPh8kyzP3Fp1SgYIPey3SwdjOG_zGisps5TWoDYCIaRuNfgCkzXo4#vote