🐞”Biedronki” świętują Dzień Mamy❤

26 maja – Dzień Mamy

Dzień Mamy jest obchodzony prawie na całym świecie. Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.❤😘💐🌸🌹🌼
Mama – to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama to jedno z pierwszych słów każdego dziecka, a rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagały dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców.
Tak stało się i w tym roku….
Mimo nietypowej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, udało się stworzyć piękne niespodzianki dla naszych Mam i sprawić, by na twarzach pojawiły się ogromne uśmiechy….

 

Dowody tych wspaniałych słów , udało się zebrać w grupie przedszkolnej Biedronki. Dzieci z pomocą innych członków rodziny, zrobiły wspaniałe niespodzianki swoim Mamom, a teraz składają im najserdeczniejsze życzenia:

🌸❤🌸

Dziękujemy za to wszystko,
Czym dobroć jest na ziemi,
Że Jesteście najważniejsze,
Że tego nikt nie zmieni,
Że jeden dzień najpiękniej
W naszym sercu jaśnieć musi:
Dla jednych to Dzień Matki,
A dla nas Dzień Mamusi.

Życzymy, aby miłość którą dajecie zawsze do Was wracała. Bądźcie szczęśliwe, bądźcie radosne, bądźcie dumne ze swoich dzieci 🙂