Dzień Bezpiecznego Internetu

„Dzień Bezpiecznego Internetu ”

 

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole odbył się apel, podczas, którego uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Liderzy Profilaktyki Szkolnej pod kierunkiem pedagog Ludwiki Mogi przedstawili zasady bezpieczeństwa w sieci. Kółko muzyczne pod kierunkiem Kamila Niemczyka zaśpiewało piosenkę pt. „.Internet wciąż przydaje się”. Nauczyciel informatyki Andrzej Skórczewski przygotował filmik na temat zagrożeń płynących z Internetu. Kółko teatralne prowadzone przez panią Emilię Piątek wystawiło sztukę pt. „ Internetowy Kopciuszek”. Uczniowie wykonali plakaty pod hasłem „Bezpieczny Internet” i mieli przy sobie jakąś pomarańczową rzecz żeby zaakcentować, że są  przeciwko hejtowi w sieci. Mamy nadzieje, że takie działania profilaktyczne przyniosą skutek i uczniowie będą bezpieczni w sieci.