Uwaga !!! Zmiany – od 13 listopada 201 7r.
Terminy zajęć dodatkowych dla uczniów
Szkoły Podstawowej im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
w I półroczu roku szkolnego 2017/2018
(chcesz brać udział skontaktuj się z nauczycielem prowadzącym)
Dzień tygodnia, godzina |
Nazwa |
Nauczyciel prowadzący |
poniedziałek 7.40 – 8.20 |
Kółko biologiczne |
Aneta Golimowska – Kobus |
poniedziałek 7.40 – 8.20 |
Kółko historyczne |
Mariusz Murawski |
poniedziałek 10.20 – 10.40 |
Grupa Młodzieżowych Liderów Profilaktyki Szkolnej |
Ludwika Moga |
poniedziałek 11.45 – 12.30 (co 2 tyg.) |
Kółko plastyczne |
Maria Kosobucka |
poniedziałek 11.45 – 12.30 (co 2 tyg.) |
Zajęcia wyrównujące szanse |
Maria Kosobucka |
poniedziałek 13.35 -14.20 |
Terapia pedagogiczna kl. VI gr. II, kl. V, gimn. gr. I |
Sławomira Kurs |
poniedziałek 12.45 -13.30 |
Terapia pedagogiczna kl. VI gr. I |
Sławomira Kurs |
poniedziałek 13.35 – 14.20 |
Kółko plastyczne |
Irena Wittbrodt |
poniedziałek 13.35 – 14.20 |
Zajęcia z rugby dla klas IV – VI |
Artur Jaster |
poniedziałek 14.20 – 15.30 |
Zajęcia z piłki ręcznej |
Artur Jaster |
wtorek 7.45 – 8.30 |
Kółko matematyczne |
Wioletta Lackowska |
wtorek 7.45 – 8.30 (co 2 tyg.) |
Kółko j. angielskiego |
Marietta Kuczkowska |
wtorek 11.45 -12.30 |
Gimnastyka korekcyjno –kompensacyjna dla kl.I SP |
Ewelina Ejsmont |
wtorek 12.00 -12.30 |
Kółko misyjne dla klasy III SP |
Maria Jaśtak |
wtorek 12.40 – 13.25 |
Zajęcia wspierające rozwój dla klasy II SP |
Ewelina Ejsmont |
wtorek 14.20 – 15.30 |
Zajęcia z rugby dla klas IV – VI |
Artur Jaster |
wtorek 14.20 – 15.30 |
SKS |
Piotr Stępniak |
środa 12.30 – 14.20 (co 2 tyg.) |
Kółko matematyczne |
Katarzyna Helisz |
czwartek 14.20 – 15.30 (co 2 tyg.) |
Kółko matematyczne |
Katarzyna Helisz |
Środa 9.35 – 10.20 |
Kółko matematyczno – informatyczne |
Katarzyna Helisz |
środa 13.30 – 14.20 |
Zajęcia z matematyki |
Wioletta Lackowska |
czwartek 11.45 – 12.30 |
Zajęcia wspierające rozwój dla kl. I SP |
Sławomira Kurs |
czwartek 12.45 – 13.30 |
Terapia pedagogiczna kl. IV |
Sławomira Kurs |
czwartek 13.35 -14.20 |
Terapia pedagogiczna gimn. gr. II |
Sławomira Kurs |
czwartek 13.35 – 14.20 |
Kółko muzyczne |
Lucyna Skurcz |
czwartek 14.20 – 15.30 |
Teatr „Na przerwie” |
Emilia Piątek |
czwartek 14.20 – 15.30 |
Zajęcia projektowe dla II b |
Irena Wittbrodt |
piątek 11.45 -12.30 |
Gimnastyka korekcyjno –kompensacyjna dla kl.I SP |
Ewelina Ejsmont |
piątek 14.20 – 15.30 |
Zajęcia z piłki siatkowej |
Bartłomiej Lonski |