Pasowanie na ucznia klas pierwszych!

10 października naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na ucznia klas pierwszych! To ważne wydarzenie na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców oraz całej społeczności szkolnej.

Podczas części artystycznej nasi najmłodsi uczniowie z dumą zaprezentowali swoją wiedzę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz symbolach narodowych, a także z wielkim zaangażowaniem odśpiewali hymn Polski. Nie zabrakło również pięknych piosenek o przyjaźni, nauce i szkole, a każdy z uczniów wyrecytował swój wierszyk z prawdziwym zaangażowaniem i sercem! Z wielkim wzruszeniem i podziwem do dzieci oraz zaproszonych gości zwróciła się w swoim przemówieniu Pani Dyrektor Alicja Kamińska, po czym nastąpił symboliczny moment pasowania. Ogromna, kolorowa kredka oficjalnie uczyniła każde dziecko pełnoprawnym uczniem naszej szkoły! Nie zabrakło gratulacji, dyplomów oraz upominków, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców – serdecznie dziękujemy! Na zakończenie uroczystości wszyscy mogli skosztować przepysznego ciasta i słodkości przygotowanych przez rodziców naszych wspaniałych pierwszoklasistów.

To była niezapomniana, pełna emocji uroczystość – witamy serdecznie pierwszaki w gronie uczniów naszej szkoły!

#PasowanieNaUcznia #Pierwszaki2025 #SzkolnaRodzina