Stypendium NSZZ „Solidarność”

Z ogromną dumą mamy zaszczyt ogłosić, że dwie uczennice naszej Szkoły zostały nagrodzone stypendium NSZZ „Solidarność”!
Zosia i Paulina cały rok ciężko pracowały, więc cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Obie dziewczyny osiągnęły bardzo dobre wyniki w nauce, uczestniczyły w zajęciach dodatkowych – Zosia w muzycznych, Paulina w tanecznych; oraz pracowały na rzecz społeczności lokalnej. Pewnie wielu z was miało przyjemność posłuchać, jak Zosia swoim głosem uświetniała wiele wydarzeń w naszej gminie czy powiecie.
Serdeczne gratulacje!

Jutro, w rocznicę podpisania porozumień sierpniowych, odbędzie się uroczyste wręczenie stypendiów i dyplomów w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej. Nasze uczennice będą miały okazję własnymi zmysłami poznać kawałek historii, który zmienił dzieje naszego kraju. Przeczytać 21 postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego i zobaczyć, jak stoczniowcy walczyli o wolność, prawa konstytucyjne i dobrą jakość życia wszystkich pracowników.

Za pomoc administracyjną i opiekę nad laureatkami odpowiedzialna była p. Maria Jaśtak. Serdecznie dziękujemy!