🧸📚🧚‍♀️ Dzień Postaci z Bajek 🧸📚🧚‍♀️

,,Bajka wędruje po świecie,
dzisiaj do nas zawitała.
Drogie dzieci dobrze wiecie,
że Was bajka pokochała” ❤️.

4 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy długo wyczekiwany przez przedszkolaków dzień – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Święto to niesie ze sobą nie tylko chęć docenienia bajek i ich twórców, ale także wartości edukacyjne. To dobra okazja, by zachęcić najmłodszych do czytania bajek, a co za tym idzie rozwijania wyobraźni i zdobywania wiedzy. Tego dnia od samego rana na twarzach dzieci widniał uśmiech, ponieważ miały okazję przyjść do przedszkola przebrane za swoich ulubionych bohaterów z bajek. Był to niezwykle bajkowy, wesoły i kolorowy dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Ps. Uczniowie i nauczyciele również włączyli się do tej zabawy😊