Zasady świadczenia godziny dostępności w Szkole Podstawowej
im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
- Nauczyciel zatrudniony w szkole na cały etat jest obowiązany do dostępności w wymiarze 1 godziny tygodniowo.
- Nauczyciel zatrudniony w szkole w wymiarze niższym niż pół etatu jest zobligowany do dostępności w wymiarze 1 godziny w ciągu dwóch tygodni.
- „Godzina dostępności” trwa 60 minut.
- W ramach godziny nauczyciel, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków i ich rodziców.
- „Godzina dostępności” nie jest tożsama z zajęciami dydaktyczno -wyrównawczymi.
- Nauczyciel oczekuje na uczniów, wychowanków lub ich rodziców w pokoju nauczycielskim lub we wcześniej umówionej sali lekcyjnej.
- Ze względów organizacyjnych rodzice proszeni są o wcześniejsze umówienie się (np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus) na spotkanie z nauczycielem.
- Kontakt z rodzicem może mieć charakter bezpośredni lub pośredni – wiadomość w dzienniku elektronicznym, e-mail, połączenie telefoniczne, G-Suite.
Terminy dostępności nauczycieli dla uczniów, rodziców i prawnych opiekunów w roku szkolnym 2022/2023
Godziny dostępności – terminy
Lp | Imię i nazwisko nauczyciela | Przedmiot/klasy | Dzień tygodnia/ godzina | Raz na tydzień/raz na dwa tygodnie | Uwagi |
1. | Aldona Seregiet | chemia kl. 7, 8 | piątek 7:15-7:45 | raz na tydzień | sala 33 |
2. | Danuta Szmaglińska | j.polski kl.4 | środa13.30- 14.30 | raz na tydzień | |
3. | Martyna Theil | klasa 1 | poniedziałek11.45 – 12.45 | raz na tydzień | |
4. | Marta Szczęsna | angielski/ wszystkie | czwartek,13:35-14:35 | raz na tydzień | |
5. | Alicja Drewczyńska | klasa 2b/ język kaszubski | wtorek 13:35-14:35 | raz na tydzień | |
6. | Wioletta Lackowska | matematyka | wtorek 7.30 – 8.30 | raz na tydzień | |
7. | Bartłomiej Lonski | wf/edb | środa 16.00-17.00 | raz na tydzień | sala gimnastyczna |
8. | Katarzyna Lorbiecka | oddział zerowy | wtorek12.35 – 13. 35 | raz na tydzień | |
9. | Ewa Orzłowska | oddział przedszkolny | piątek12.35-13.35 | raz na tydzień | |
10. | Judyta Stoltman | klasa 2a | czwartek7:30-8:30 | raz na tydzień | |
11. | Ludwika Moga | pedagog | Czwartek 12.30- 13.30 | raz na tydzień | gabinet pedagoga |
12 | Maria Jaśtak | religia/wszystkie | Wtorek 14:20 -15:20 | raz na tydzień | |
13 | Emilia Piątek | język polski, angielski | czwartek 14.20 – 15.20 | raz na tydzień | |
14. | Dariusz Nowaczyk | wychowanie fizyczne | wtorek 14.20 -15.20 | raz na tydzień | sala gimnastyczna |
15. | Ewa Gomółka | przyroda/geografia | wtorek 16.00-16.30 | raz na tydzień | |
16. | Karolina Kurek | oddział przedszkolny | wtorek12.35- 13.20 | raz na tydzień | |
17. | Lucyna Skurcz | j.polski | poniedziałek7.30-8.30 | raz na tydzień | |
18 | Ewelina Ejsmont | klasa I b | środa 7.10- 7.40czwartek7.10-7.40 | raz na tydzień | |
19 | Sławomira Kurs | klasa III | poniedziałek 13.30 – 14.30 | raz na tydzień | |
20. | Katarzyna Helisz | matematyka, informatyka | wtorek 7.15 – 7.45 środa 7.15 – 7.45 | raz na tydzień | |
21. | Aleksandra Karwalska | czytelnictwo | środa 12.30- 13.15 | raz na tydzień | biblioteka |
22. | Teresa Kolińska | j. niemiecki | czwartek 7.15 – 7.45 | raz na tydzień | |
23. | Elżbieta Pałaszyńska | biologia/wdż | wtorek 14.20-14.50 | raz na tydzień | |
24. | Agnieszka Szada Borzyszkowska | historia | środa 10.00-10.30 | raz na tydzień |