SPOTKANIA WIGILIJNE W KL. I – III

     ✨✨🎄Magia Świąt Bożego Narodzenia zagościła w naszej szkole już dziś . A to wszystko za sprawą dźwięków kolęd, dobiegających z sal lekcyjnych, prezentów ułożonych pod klasowymi choinkami, uśmiechom i serdecznym życzeniom składanym sobie nawzajem oraz zapachom wigilijnych potraw, unoszących się w zaułkach szkolnych korytarzy.🎄✨✨

     💗💖 Uczniowie spotkali się na wigiliach klasowych wraz ze swoimi wychowawcami. W ten magiczny dzień znalazła się również wychowawczyni kl. III Pani Ewelina, za którą stęsknieni wychowankowie wysłali humorystyczny “LIST GOŃCZY”. 💝Był to czas szczególny, który sprawia, że znikają bieżące troski, a na pierwszy plan wysuwa się potrzeba bycia razem.💓💖

     💗  💞Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu wigilijnych spotkań.🌲🎅💫

Życzymy wszystkim radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku 2022.💫

➡️ FILMY https://www.facebook.com/118841468280371/posts/2113638742133957/