Drodzy uczniowie! Szanowni rodzice!

 

Przed nami ostatnie dni nauki zdalnej.  Czas na przygotowania do zakończenia roku szkolnego. Wszystko musi się odbyć z zachowaniem podwyższonego reżimu sanitarnego. 

Niestety, nie możemy spotkać się tak jak co roku wszyscy razem. 

Jestem zmuszona rozpisać szczegółowy harmonogram odbioru świadectw, nagród książkowych i wyróżnień dla poszczególnych klas. Wszystko to będzie wręczane w małych grupach przez wychowawców i to oni poinformują Was o której godzinie,  26 czerwca, będziecie mogli przyjść po świadectwa. Mając na uwadze wytyczne MEN informuję, że istnieje również możliwość, aby uczeń odebrał swoje świadectwo w innym dniu. Jednocześnie przypominam, że odbiór świadectw w formie papierowego dokumentu jest konieczny przy składaniu podań o przyjęcie do innych szkół.

Informuję również, że 26 czerwca nie będą też kursowały autobusy dowożące uczniów. Natomiast będzie można skorzystać ze standardowych, liniowych połączeń.

Już  dziś zaznaczam, że uczniowie nie będą mogli przynosić czegokolwiek do szkoły, by podziękować wychowawcom i nauczycielom. Zamiast kwiatka czy laurki wystarczy uśmiech każdego dziecka i ucznia, od przedszkola do klasy ósmej. Mam nadzieję, że przyjmą to Państwo ze zrozumieniem.  

 

Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Alicja Kamińska – dyrektor szkoły