Pedagog do uczniów – „Zamiast nikotyny polecamy witaminy”

31 maja obchodzony jest „Światowy Dzień bez Papierosa”. Tego dnia w naszej szkole od 15 lat odbywał się happening pod hasłem „ Zamiast nikotyny polecamy witaminy”. Liderzy Profilaktyki Szkolnej rozdawali uczniom jabłka i ulotki profilaktyczne. Poczęstunek owocami miał na celu zachęcanie wszystkich uczniów do rezygnacji z tytoniowego nałogu, który bardzo źle wpływa na zdrowie i rozwój młodego organizmu.

Zachęcam do obejrzenia filmiku pt. „ Nie spal się na starcie” https://youtu.be/bXlUbaKfyzI

W obecnej sytuacji przeprowadzenie happeningu jest nie możliwe.

Liderzy przygotowali plakaty na temat zapobiegania paleniu papierosów – już wkrótce opublikujemy je na naszej stronie.

Dla przypomnienia prezentuję zdjęcia z poprzednich lat.

 

Ludwika Moga- pedagog
ludwikamoga@spnowacerkiew.pl – pisz w każdej nurtującej Cię sprawie