Zgadnij, kto jest małym czytelnikiem?

Edit: Zagadka rozwiązana!
Małym czytelnikiem była pani Judyta Stoltman – nauczycielka nauczania początkowego. Zagadkę rozwiązała pani Katarzyna Piekarska. Gratulujemy!

__________

Uwaga! Nie podawajcie odpowiedzi pod postem – niech inni też mają szansę odgadnąć! 😉 Swoją odpowiedź wyślij na adres: bibliotekanc@gmail.com

 

„Odkąd pamiętam zawsze lubiłam czytać książki przygodowe.

Moją ulubioną książką była „Karolcia”. Była to jedna z moich pierwszych lektur szkolnych, którą przeczytałam samodzielnie w klasie II. Książka ta pozwala przenieść się w świat magii i wyobraźni.

Kiedy byłam małą dziewczynką bardzo chciałam posiadać magiczny koralik – dokładnie taki, jaki miała główna bohaterka. Często wyobrażałam sobie, że dzięki niemu będę mogła spełniać największe marzenia moje i moich najbliższych.

Kolejną książką, do której często powracam jest opowieść o dzieciach z Bullerbyn. Jest to pełna ciepła, poczucia humoru książka, która opowiada o prawdziwej przyjaźni, marzeniach. Przedstawia szczęśliwe, beztroskie i pełne przygód dzieciństwo- bez komputerów, smartfonów i tabletów:) „

 

Czy już wiesz, kto jest małym czytelnikiem? Swoją odpowiedź wyślij na adres: bibliotekanc@gmail.com

Już niedługo ukaże się następna zagadka.

Osoba, której uda się jako pierwszej udzielić najwięcej prawidłowych odpowiedzi w kolejnych zadaniach wygrywa nagrodę książkową.

Zasady zabawy „Co dorośli czytali, kiedy byli mali?” opisane są na stronie http://www.spnowacerkiew.pl/?p=9098 

Powodzenia!