Jasełka i kiermasz bożonarodzeniowy

 

W poniedziałek coroczną tradycją w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy połączony z jasełkami i zebraniem z rodzicami.

W tym roku prace z konkursu rodzinnego brały udział również w kiermaszu. Cieszył się on jak zawsze ogromną popularnością. Przepięknie wykonane dzieła sztuki przez uczniów i rodziców rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Własnoręcznie upieczone i ozdobione pierniczki, wieńce, stroiki, bombki, mikołaje i krasnale oraz dźwięki kolędy witały rodziców po wejściu do szkoły. Do zakupu zachęcały uczennice klasy VII.

 Zapewne niejednemu darczyńcy zakupione świerki i dary lasu będą pachniały przez całe święta. Dziękujemy rodzicom za tak ogromne zaangażowanie, za prace wykonane na konkurs i hojne datki na rzecz uczniów naszej szkoły.