XVIII POWIATOWY KONKURSU  WIEDZY PRZYRODNICZEJ 

                  Brawo dla Emilki, Łucji, Filipa i wszystkich uczestników konkursu !

  Dnia 10 grudnia 2019 r. w Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Chocińskim Młynie, odbył się II etap XVIII Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla klas II – III szkół podstawowych. Warunkiem zakwalifikowania się do drugiego etapu było wykonanie pracy plastycznej  pod hasłem Mieszkańcy Zagrody Pokazowej Zwierząt. Jury składające się z pracowników Parku Narodowego „Bory Tucholskie” nagrodziło uczennicę kl. III naszej szkoły Emilię Pieczkę.

  W drugim etapie spotkało się szesnaście dwuosobowych zespołów reprezentujących zwycięzców pierwszego etapu. Uczniowie mieli do rozwiązania osiem zadań, w których mogli wykazać się szeroką wiedzą przyrodniczą. Naszą szkołę dzielnie  reprezentowali : Łucja Pestka i Filip Warnke.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!