„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Wyniki etapu szkolnego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

14 listopada odbył się szkolny etap konkursu o Zaborskim Parku Krajobrazowym. 15 uczniów z klas VI, VII i VIII zmagało się z 25 pytaniami. Do etapu gminnego przeszło 4 uczniów z najlepszymi wynikami i w tym roku naszą szkołę będą reprezentowały dziewczynki z klasy VIII. serdecznie gratulujemy!

I. Nina Raszke, II. Kinga Szyszka, III. Agata Burczyk, IV. Oliwia Sroka

Etap gminny odbędzie się  już w najbliższy piątek 13 grudnia 2019 roku. W poprzednim tygodniu odbyła się wycieczka terenowa w Charzykowach oraz ognisko  przy Wyłuszczarni Nasion w Klosnowie. 

Na etapie gminnym reprezentacja naszej szkoły – będzie rozwiązywała indywidualnie test składający się z 25 pytań. Każdy uczeń z danej reprezentacji pracuje na cały zespół, ponieważ ostateczny wynik drużyny to suma punktów uzyskanych przez każdego z uczniów.

Powodzenia