Trzecie miejsce młodych koszykarzy z naszej szkoły

            W dniu 22 marca nasza szkoła była gospodarzem gminnego etapu Igrzysk Dzieci w mini koszykówce chłopców. W zawodach startowały reprezentacje szkół z Pawłowa, Kłodawy, Charzyków, Ogorzelin. Zawody rozegrano dla uczniów z rocznika 2006 i młodszych.  Zawody rozegrano systemem gry „ każdy z każdym”. Nasi uczniowie po dwóch zwycięstwach nad szkołami z Kłodawy i Ogorzelin oraz po dwóch porażkach z Pawłowem i Charzykowami zajęli ostatecznie trzecie miejsce w turnieju.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1 miejsce SP Charzykowy

2 miejsce SP Pawłowo

3 miejsce SP Nowa Cerkiew

4 miejsce SP Kłodawa

5 miejsce SP Ogorzeliny

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Nowej Cerkwi: M. Ojdowski, R. Gnaciński, M. Cherek,
J. Szulc, A. Laska, J. Schefler, J. Mrozewski, R. Szmagliński, K. Bielasz, M. Radecki, P. Weltrowski