Podziękowanie od Leosia ❤

Dzisiaj do naszej szkoły przyjechał Leoś, który razem z tatą i mamą przekazali nam pięknie dekorowane pierniczki – słodkie podziękowanie za organizację kiermaszu.

Leoś uśmiechnął się do nas swoimi ślicznymi oczami, a my uścisnęliśmy go od wszystkich, którzy włączyli się w naszą akcję pomocy.?

Ręcznie robione bożonarodzeniowe szopki, choinki, stroiki, bombki, kartki świąteczne i wiele innych ozdób, które można było kupić podczas kiermaszu, wykonanych zostało przez naszych uczniów na zajęciach rękodzielniczych prowadzonych przez p. I. Wittbrodt. Wiele własnoręcznie zrobionych ozdób przekazali nam rodzice. Na kiermaszu znalazły się również poduszki z motywami świątecznymi wykonane w pracowni krawieckiej jednej z mam. Dopełnieniem świątecznych upominków były pierniczki upieczone przez dzieci i ich rodziców podczas akcji zorganizowanej przez wychowawczynię klasy IIISP – p. E. Ejsmont.

Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem i w krótkim czasie sprzedane zostały wszystkie ozdoby.

Dzięki Państwa hojności udało się zebrać 800 PLN, które w całości przekazane zostały na pomoc dla Leosia.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie!❤❤❤